Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Dark Avengers to kolejna faza MCU?

Przyszłość Kinowego Uniwersum Marvela po przyszłorocznych “Avengers 4” pozostaje w dużej mierze okryta tajemnicą. W mediach pojawiają się coraz to nowe teorie dotyczące tego, co zobaczymy na wielkim ekranie. Jak podaje portal ThatHashtagShow.com, Marvel Studios może pracować nad filmem “Dark Avengers”.

Ze źródeł serwisu wynika, że scenariusz do Mrocznych Mścicieli jest jednym z wielu projektów, któremu przyglądają się włodarze Marvel Studios. Film może – ale nie musi – dojść do skutku. Studio pracuje jednocześnie nad wieloma projektami, ale wstępny scenariusz do “Dark Avengers” ma być już gotowy.

Dark Avengers to grupa powstała z inicjatywy dyrektora T.A.R.C.Z.Y. Normana Osbourne’a i stanowi mroczną odsłonę uwielbianej przez wszystkich ekipy superbohaterów, Avengers.

W jej skład wchodzili m.in. Osborn jako Iron Patriot (w zamian za Iron Mana), Bullseye za Hawkeye’a, Venom aka Marc Gargan za Spider-Mana, Daken za swojego ojca, Wolverine’a, oraz Moonstone – za Captain Marvel.

Istotny w tym kontekście jest fakt, że Mroczni Mściciele po raz pierwszy pojawili się podczas inwazji Skrulli. Wątek rasy Skrulli będzie obecny w filmie “Kapitan Marvel”, dlatego też pogłoski o obecności w MCU Dark Avengers są całkiem prawdopodobne.