Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Green Lantern będzie członkiem Ligi Sprawiedliwych?

Warner Bros zadecydowała, jaki skład będzie miała ich Liga Sprawiedliwych. Henry Cavill jako Superman, Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Ezra Miller jako Flash, Jason Momoa jako Aquaman i Ray Fisher jako Cyborg. A co z Zieloną Latarnią?

Niektórzy mieli nadzieję na to, że zobaczymy tę postać już w 2017 roku, kiedy premierę będzie mieć „Justice League: Part One” albo nawet już tej wiosny, bowiem premiera „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” już niedługo. Okazuje się jednak, że Zielona Latarnia nie pojawi się wcześniej niż w roku 2019 (premiera „Justice League: Part Two”), chociaż też nie jest to nic pewnego. Być może będziemy musieli poczekać jeszcze dłużej.

W rozmowie z Entertainment Weekly, producent Charles Roven wyznał, że Zielona Latarnia być może zadebiutuje w „Justice League: Part Two”.

Każde wydarzenie filmu nie zostało jeszcze do końca opracowane. Dlatego istnieje możliwość, że może się on pojawić lub też nie w Justice League 2. Na chwilę obecną czujemy, że wprowadziliśmy wystarczającą ilość bohaterów, więc najlepszym możliwym miejscem przedstawienia Zielonej Latarni będzie Justice League 2 albo nawet w jakimś późniejszym filmie.

Jeżeli postać ta nie pojawi się w „Justice League: Part Two” to pozostaje nam czekać na datę 19 czerwca 2020, bowiem wtedy ma mieć miejsce premiera filmu „Green Lantern Corps”. Do tej pory jednak nie jest znany ani reżyser ani obsada. Warner Bros nie powiedział nawet, którą wersję bohatera zobaczymy – czy będzie to Hal Jordan? John Stewart? Guy Gardner? Pozostaje tylko czekać!