Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Hawkeye pojawi się na Netflixie?

Hawkeye jest jednym z najrzadziej pokazywanych bohaterów w MCU. Mimo że Jeremy Renner doskonale sprawdza się w roli Clinta Bartona, wydaje się, że są bardzo małe szanse na to, aby historia Hawkeye’a stała się czymś więcej. Widzieliśmy go jedynie przez chwilę w „Avengers: Czas Ultrona”, ale to by było na tyle…

Jednak podczas Silicon Valley Comic Con jeden z fanów zapytał 45-letniego aktora, czy byłby zainteresowany zagraniem postaci Hawkeye w serialu dla Netflixa. Co odpowiedział?

Myślę, że to naprawdę świetny pomysł, jeżeli tylko pojawi się sposób, aby lepiej odkryć tego bohatera, może właśnie w tym świecie. Są pewne rzeczy, których nie jestem w stanie kontrolować, ale jestem otwarty na taką możliwość. Byłbym bardzo zadowolony mogąc eksplorować tego bohatera częściej. Netflix to miejsce, gdzie zmierza teraz wiele postaci; albo robisz film o superbohaterach albo idziesz do Netflix czy HBO. Więc jestem na to otwarty. Ale mimo wszystko nie zależy to ode mnie. – podkreślił aktor.

Oczywiście Jeremy Renner ma rację, bowiem ostateczną decyzję może podjąć tylko zarząd Marvela. Jednak miło byłoby zobaczyć Hawkeye w serialu, dołączyłby do postaci takich jak Jessica Jones czy Daredevil.