Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Heimdall powróci w Thor: Love and Thunder?

Choć wydaje się to mało prawdopodobne, szczególnie po wydarzeniach z Infinity War i końcówki Endgame, to Idris Elba chce wrócić do roli Heimdalla w „Love and Thunder”.

Aktor pragnie wrócić do MCU w nowej odsłonie przygód Thora w reżyserii Taiki Waititiego. Elba zdradził to w jednym z ostatnich wywiadów:

Oczywiście, że chciałbym wrócić. Heimdall jest zasadniczo częścią boskiej rodziny, więc teoretycznie mógłby żyć… Tylko mówię! Jestem pewny, że istnieje ciekawy sposób, aby go ożywić.

Wszyscy wiemy, że Heimdall zginął podczas sceny otwierającej „Avengers: Infinity War”, więc twórcom byłoby ciężko przywrócić bohatera w sposób logiczny i bez oszukiwania widzów.

Chętni do powrotu w „Thor: Love and Thunder” są wszyscy z obsady „Thor: Ragnarok”. Taika Waititi ukończył już scenariusz „Love and Thunder”. Czy zdecydował się przywrócić Heimdalla? Tego dowiemy się bliżej terminu rozpoczęcia prac na planie filmu. Początek zdjęć został zaplanowany na 2020 rok w Australii (tam też powstawał „Ragnarok”).

Czwarta część przygód Thora wejdzie do kin 5 listopada 2021 roku, a główną bohaterką będzie Jane Foster jako Lady Thor. W obsadzie powrócą Chris Hemsworth, Tessa Thompson i Natalie Portman.

A Wy chcielibyście powrotu Heimdalla?