Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Henry Cavill powróci jako Superman?

Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, jakoby aktor miał ponownie wcielić się w rolę Człowieka ze Stali. Teraz sam Cavill postanowił zabrać głos w sprawie.

W rozmowie z serwisem Variety Cavill skomentował ostatnie medialne doniesienia o jego ewentualnym powrocie do DCEU i rozmowach jakie miał na ten temat prowadzić z wytwórnią. Okazuje się, że są to jedynie zwykłe spekulacje:

– Ilość plotek, jakie spotykam w Internecie jest niezwykła i bywa frustrująca. Przeważnie wtedy, gdy informacja jest uznawana za fakt, choć nigdy nie miała miejsca. Nic podobnego się nie zdarzyło, nie odbyłem żadnej rozmowy z Warner Bros. w tej sprawie.

– podkreślił aktor.

Cavill w dalszej części rozmowy powtórzył to, co jego fani wiedzą od dłuższego czasu: bardzo chciałby ponownie zagrać Supermana.

– Superman to fantastyczny bohater. Ważne, że ludzie są podekscytowani i istotne jest, by samemu też być zaangażowanym w postać. Jeśli fani rozmawiają o nim, a nawet zmyślają czasem pewne rzeczy, to jest ok. To znaczy, że ponownie chcą zobaczyć tę postać. W idealnej sytuacji chciałbym jeszcze raz zagrać Supermana.

Dotychczas Cavill sportretował Supermana trzykrotnie – w „Człowieku ze stali”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” oraz „Lidze sprawiedliwości”.