Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Katee Sackhoff pojawi się u Marvela?

Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że chętnie zagrałaby w jednej z ekranizacji komiksów ze stajni Marvela. Duża popularność takich produkcji sprawia, że co raz więcej gwiazd jest zainteresowanych angażem do tych filmów. A kogo chciałaby zagrać Sackhoff?

Aktorka jest znana głównie z roli Porucznik Kary „Starbuck” Thrace w serialu „Battlestar Galactica”, a ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w takich filmach jak „Riddick” czy „Oculus”. W wywiadzie, którego Katee Sackhoff udzieliła Playboyowi przyznała, że chętnie ponownie wystąpiłaby w reboocie o przygodach Spider-Mana.

Sackhoff użyczyła swojego głosu postaci Black Cat w grze komputerowej „Spider-Man: Edge of Time”. W rozmowie z Playboyem wyznała, że z pewnością przyjęłaby taką propozycję, gdyby się pojawiła:

„Bardzo lubię grać wielowarstwowych i wielowymiarowych bohaterów, mroczne postacie. Są bardziej realistyczne, a praca nad ich kreacją sprawia mi dużą przyjemność.” – podkreśliła Sackhoff.

Katee Sackhoff odbyła już rozmowy ze studiem Marvela, jednakże na spotkaniu nie zapadły żadne wiążące decyzje.

W mediach przy tej okazji pojawiły się plotki, że rozmowa mogła dotyczyć angażu do filmu „Captain Marvel”, gdyż od dłuższego czasu wiadomym jest, że wiele aktorek ubiega się o tę rolę. Jak na razie Marvel nie wygłosił jednak żadnego oficjalnego oświadczenia na ten temat.