Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Legion Samobójców zmierzy się z Ligą Sprawiedliwości?

Niedawno ogłoszono, że Warner Bros. ma zamiar zmienić podejście do realizacji widowisk DC Comics. Zamiast jednego kinowego uniwersum mamy zobaczyć szereg mini-uniwersów, nastawionych na solowe produkcje. Nie wydaje się jednak, że porzucone zostaną „grupowe” widowiska. Z najnowszych plotek od We Got This Covered wynika, że na wielkim ekranie mają spotkać się Liga Sprawiedliwości i Suicide Squad!

W planach wytwórni znajduje sie (podobno) reebot „Ligi Sprawiedliwości”, ale z zachowaniem części starej obsady. Następny w kolejce miałby być film o Red Hoodzie oraz widowisko „Justice League vs. Suicide Squad”.

Warner Bros. bardzo chętnie wprowadziłoby do kin całą Bat-rodzinkę, stąd też pomysł na solowy film Jasona Todda. Produkcja miałaby być zrealizowana w oparciu o komiks „Red Hood and the Outlaws”.

Jeśli chodzi o reboot „Ligi Sprawiedliwości” przez Jamesa Gunna, to nie wydaje się on być prosty w realizacji w najbliższym czasie. Obecnie Gunn pracuje nad „The Suicide Squad”, a później wraca do Marvela by domknąć trylogię „Strażników Galaktyki”.

Na chwilę obecną wszystkie te wiadomości znajdują się w sferze pogłosek i plotek. Żadna z informacji serwisu We Got This Covered nie została oficjalnie potwierdzona.