Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy powstanie Sherlock Holmes 3?

„Sherlock Holmes” Guya Ritchiego z 2009 roku był jedną z milszym niespodzianek kinowych tamtego okresu. W 2011 roku pojawił się sequel, „Sherlock Holmes: Gra Cieni” i był równie dobry, co poprzednia część. A czy kolejna film o słynnym detektywie wypadłby równie dobrze?

Chociaż nie słyszeliśmy żadnych nowych informacji o trzeciej części już od kilku lat, to Robert Downey Jr. przyznaje, że film wciąż jest w toku produkcji. A prędzej czy później, ale jeszcze w tym roku, rozpoczną się zdjęcia! ShortList zapytało go o obecny status trzeciej części i otrzymało następującą odpowiedź:

Aktualnie o tym rozmawiamy. Przymierzamy się do wstępnego materiału. Jeżeli moglibyśmy to kręcić przez Skype, to mielibyśmy cały film w tydzień. Naszym celem jest nakręcenie filmu w tym roku. Zrobienie tych filmów to naprawdę wielka sprawa. Cały czas jestem zmęczony, ale również podekscytowany perspektywą kolejnej części. – zapowiedział aktor.

Pozostaje czekać na kolejne informacje i mieć nadzieję, że producenci nie zrezygnują z tego projektu i utrzymają poziom poprzednich części!