Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy zobaczymy członków X-Force już w Deadpool 2?

Wiemy, że 20th Century Fox planuje kilka filmów w oparciu o komiksy z uniwersum X-Men. W 2018 roku czekają na nas „Deadpool 2”, „New Mutants” i „X-Men: Dark Phoenix”, a w przyszłości mają zamiar przenieść na ekran „X-Force”. Teraz pojawiły się pierwsze medialne pogłoski o scenie po napisach w sequelu „Deadpoola” i wydają się one całkiem prawdopodobne.

W doniesieniach medialnych portalu Comicbook pojawiły się informacje, że wytwórnia chce wprowadzić członków X-Force już w scenie po napisach w „Deadpoolu 2”. 20th Century Fox ma już rozglądać się za odtwórcami ról Marii Callasantos, Gaveedry Sevena i Roberto DaCosty. Chodzi oczywiście o Feral, mutantkę kocich zmysłach i umiejętnościach, Sunspota, który zamienia energię słoneczną w kinetyczną oraz Shatterstara, posiadającego nadludzką siłę, szybkość i inteligencję.

X-Force to grupa mutantów luźno powiązana z X-Men, stworzona, podobnie jak Deadpool, przez Fabiana Niciezę i Roba Liefelda. Cele X-Force zmieniały się i ewoluowały z czasem, ale zawsze niezmienne pozostawało jedno: wobec wrogów nie grali tak czysto jak główna załoga X-Men. Często zmieniał się także skład drużyny X-Force. Najbardziej znani jej członkowie to Deadpool, Colossus i Psylocke, a dowódcą drużyny był Cable, którego w sequelu “Deadpoola” zagra Josh Brolin.