Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Daisy Ridley nie chce romansu Rey

W większości hollywoodzkich superprodukcji jest obecny wątek romantyczny, ale w najnowszej odsłonie „Gwiezdnych Wojen” nie zobaczymy miłosnych uniesień bohaterów. A przynajmniej nie u Rey, w którą wciela się Ridley.

W nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen” twórcy zrezygnowali z tego typu relacji, a ich decyzję pochwaliła w jednym z ostatnich wywiadów Daisy Ridley. W rozmowie z MTime aktorka wyraziła nadzieję, że nie zmieni się to w finałowej odsłonie:

Nie rozmawiałam jeszcze z J.J. Abramsem, ale… W zeszłym roku nakręciłam film, który nie był romantyczny. Jestem zdania, że to wspaniałe mieć możliwość odgrywania nieromantycznych relacji. Nie we wszystkich filmach wątki romantyczne są potrzebne, uważam, że przyjacielskie relacje również mogą być w pewnym sensie romantyczne – w gestach i intymności bohaterów. Jeśli Rey i Poe będą mieli wspólne sceny, to licznę na to, że będzie ukazana ta intymność, ale niekoniecznie w kontekście miłości romantycznej. – podkreśla swoje stanowisko aktorka.

A jakie jest Wasze zdanie? Uważacie, że historia Rey potrzebuje romantycznego wątku? Premiera „Star Wars: Episode IX” w grudniu 2019 roku.