Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dan Aykroyd o nowej odsłonie Pogromców duchów

 

Chociaż do premiery „Ghostbusters” pozostało jeszcze około 2 miesięcy, to film w reżyserii Paula Feiga jest jednym z najbardziej krytykowanych obrazów w przeciągu ostatniego czasu. Preiery zwiastunów wywołały falę krytyki ze strony fanów oryginalnej produkcji. Co ma do powiedzenia na ten temat gwiazda pierwowzoru – Dan Aykroyd?

Okazuje się, że aktor, który powróci z gościnnym występem w nowej wersji „Pogromców duchów”, chwali produkcję. Aykroyd zamieścił na swoim profilu na Facebook następujący wpis:

Aktor twierdzi, że produkcja jest zabawniejsza i straszniejsza niż pierwowzór z jego udziałem. Na premierę wybiera się z rodziną i przyjaciółmi.

Najnowsza odsłona „Pogromców duchów” w reżyserii Paula Feiga ma być wersją kobiecą. Rolę pogromczyń zagrają: Kristen Wiig (znana z filmu „Druhny”), Melissa McCarthy („Agentka”, „Złodziej tożsamości”), Leslie Jones („Ściągany” czy „Pierwsza piątka”) i Kate McKinnon (znana z „Life Partners” i „Ted 2”). Ich pomocnikiem został Chris Hemsworth.

Scenariusz produkcji napisali Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky, Etan Cohen, Katie Dippold oraz Paul Feig.

W filmie zobaczymy także, oprócz Dana Aykroyda inne gwiazdy starej wersji „Ghostbusters” – Billa Murraya oraz Erniego Hudsona i Annie Potts. Premiera już 15 lipca.