Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Daredevil z gościnnym występem w Marvel’s Jessica Jones?

Premiera najnowszej komiksowej ekranizacji Marvela na Netfiksie już niebawem. „Jessica Jones” zadebiutuje już 20 listopada, a tymczasem pojawiają się nowe, zaskakujące informacje i plakat z głównym złoczyńcą serialu.

W rolę głównej bohaterki wciela się Krysten Ritter, a showrunner Melissa Rosenberg przyznaje, że „Jessica Jones to zupełnie coś innego niż Daredevil” i ma nadzieję, że produkcja przypadnie fanom do gustu.

Wiadomo już, że Rosario Dawson (Claire Temple – towarzyszka Daredevila), na pewno pojawi się w „Marvel’s Jessica Jones”. Jak się okazuje, także Charlie Cox pojawi się w serialu. Informację tę podał dziennikarz Jon Schnepp z Collider Heroes, powołując się na swoich informatorów. Nie wiadomo jednak, czy Charliego Coxa zobaczymy w roli Matta Murdocka czy może jako Daredevila. Nie znane są również okoliczności, w jakich pojawi się on w „Marvel’s Jessica Jones”.

„Marvel’s Jessica Jones” to drugi z czterech seriali, jaki powstaną przy współpracy platformy Netflix z Marvelem. Tytułowa postać porzuca karierę superbohaterki i próbuje zacząć normalne, przeciętne życie. Okazuje się jednak, że świat herosów nie daje tak po prostu o sobie zapomnieć i wkrótce Jones zatrudnia się jako detektyw, który bada sprawy, w jakie zamieszane są osoby z paranormalnymi zdolnościami.

Pierwszy sezon serialu ma liczyć 13 odcinków, a premiera już 20 listopada.

Główną bohaterkę zagra Krysten Ritter. Prócz niej w serialu zobaczymy m.in. Davida Tennanta, Rachael Taylor i Carrie-Anne Moss.

David Tennant wciela się w rolę głównego czarnego charakteru, znanego jako Purple Man. Zaprezentowano właśnie najnowszy plakat promocyjny, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się w roli David Tennant.

marvel jessica jones david tennnt