Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dark Phoenix – zobaczcie teaser i nieoficjalne nagranie zwiastuna

 

20th Century Fox wciąż pracuje nad kilkoma reshootami do nadchodzącego filmu Simona Kinberga, „X-Men: Dark Phoenix”, ale wygląda na to, że zwiastun już wyciekł do Internetu – nagrany potajemnie za pomocą telefonu, ale jest! Prawdopodobnie video pochodzi z Petersburga, gdzie Fox ostatnio miało prezentację.

Możemy w nim usłyszeć piosenkę zespołu The Doors, „The End”, a część scen można opisać jako epickie i tajemnicze. Premiera filmu zapowiedziana jest na 14 lutego 2019 roku.

Z zapowiedzi twórców wynika, że jeszcze dziś mamy otrzymać oficjalny zwiastun produkcji, a poniżej teaserowa zajawka:

The Dark Phoenix leaked trailer from r/marvelstudios

Akcja „X-Men: Dark Phoenix” będzie rozgrywać się w 1992 roku, kiedy to mutanci z drużyny X-Men stali się narodowymi bohaterami. Wówczas Charles Xavier (James McAvoy) znalazł się na okładce magazynu „Time”. Niestety, Xavier zaczyna lekceważyć zagrożenia i wysyła bohaterów na coraz groźniejsze misje. Podczas wykonywania jednego z takich niebezpiecznych zadań, władzę nad Jean przejmuje potężna kosmiczna siła.

Film wyreżyserował Simon Kinberg, który jest również twórcą scenariusza do „X-Men: The Dark Phoenix”, a wśród obsady pojawia się m.in. Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Even Peters i Kodi Smit-McPhee.

Premiera „X-Men: Dark Phoenix” zaplanowana jest na 14 lutego 2019 roku.