Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Darth Vader i siły Rebelii na nowych zdjęciach z Rogue One

Premiera pierwszego spin-offu „Gwiezdnych Wojen” zbliża się wielkimi krokami, a twórcy rozpieszczają fanów co raz to nowymi materiałami. Teraz zaprezentowano nowe fotografie promocyjne bohaterów produkcji. Pojawiły się też informacje o postaciach na widniejących na tych zdjęciach.

Zdjęciami z fanami „Gwiezdnych Wojen” podzielił się magazyn Entertainment Weekly. Widowisko „Rogue One: A Star Wars Story” („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”) w reżyserii Garetha Edwardsa zadebiutuje już za mniej niż miesiąc, bo 16 grudnia!

„Rogue One: A Star Wars Story” ma opowiadać o wydarzeniach rozgrywających się przed „Nową Nadzieją”. Akcja skupi się na grupie Rebeliantów, których misją jest skraść plany z Gwiazdy Śmierci. Reżyserią zajął się Gareth Edwards. Scenariusz został stworzony przez George’a Lucasa we współpracy z Johnem Knollem, Chrisem Weitzem i Garym Whitta.

W filmie wystąpią Felicity Jones, Riz Ahmed, Sam Claflin, Diego Luna, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk i Riz Ahmed.

Entertainment Weekly udostępniło następujące zdjęcia i informacje:

Trawiasta planeta, na której dzieciństwo spędziła Jyn Erso (Felicity Jones) to Lah’mu.
Ojciec Jyn, Galen Erso (Mads Mikkelsen), to specjalista od rzadkich kryształów Kyber, stanowiących źródło zasilania mieczy świetlnych.
Kapitan Cassian Andor (Diego Luna) podczas rozmowy ze szpiegiem na usługach Rebelii w celu odnalezienia Sawa Gerrery (Forest Whitaker).
Narada Rebeliantów: Uczestniczą w niej senatorowie Jebel (Jonathan Aris), Vaspar (Fares Fares) i Pamlo (Sharon Duncan-Brewster).
Postać Bodhiego Rooka (Riz Ahmed) pochodzi z planety Jedha, a pilot do Rebelii przyłączył się po próbach zwerbowania go do armii Imperium.

Łotr EW1

 

Łotr EW2

 

Łotr EW3

 

Łotr EW4

 

Łotr EW5

 

Łotr EW6

 

Łotr EW7

 

Łotr EW8