Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dave Bautista jako Kratos?

Steven S. DeKnight wraz z wytwórnią Sony rozwija projekt filmowej adaptacji gry „God of War”. Produkcja powstanie docelowo dla kategorii R, a w roli głównej – jako Bóg Wojny Kratos – miałby pojawić się Dave Bautista („Strażnicy galaktyki”)!

Czy aktor zostanie gwiazdą adaptacji „God of War”? Całkiem możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że reżyser jest wielkim fanem oryginału i pragnie go pozyskać do roli Kratosa:

Zawsze byłem fanem cyklu! A ostatnia gra jest po prostu fenomenalna, epicka! Chciałbym przenieść tę historię na wielki ekran. – zapowiedział DeKnight w jednym z ostatnich wywiadów. – Dave Bautista to mój pierwszy wybór, jeśli chodzi o obsadzenie głównej roli. Dzięki niemu możesz stworzyć film dramatyczny, a jednocześnie pełen humoru, akcji i prawdziwych emocji. – dodał twórca.

„God of War” to kolejna odsłona uznanej przez graczy na całym świecie serii na konsole PlayStation 4 i Playstation 4 Pro. W tej części cyklu Kratos, główny bohater, nie tylko przemierza świat nordyckiej mitologii, walcząc z zamieszkującymi go bóstwami, ale będzie musiał także opiekować się swoim potomkiem – Atreusem.

A według Was Drax to dobry wybór do tej roli? Kto inny mógłby się sprawdzić jako Kratos?

 God Of War Movie 2