Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dave Bautista w Blade Runnerze 2?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że zdobywca Złotego Globu, Robin Wright prowadzi ostateczne rozmowy w temacie dołączenia do obsady „Blade Runnera 2”. Teraz na horyzoncie pojawił się kolejny zawodnik!

Dave Bautista opublikował zdjęcie z jednorożcem origami z filmu i napisał:

Nie mogę się doczekać, by podzielić się z wami ekscytującą wiadomością… – prawdopodobnie wkrótce zostanie to oficjalnie ogłoszone, że aktor dołączy do obsady „Blade Runner 2”.

Bautista, znany wrestler i zawodnik MMA w tym momencie pracuje nad rolą Draxa w „Strażnikach Galaktyki 2”, a następnie ma zająć się komedią „The Boss” w reżyserii Melissy McCarthy. Ostatnio zagrał w „Spectre” i „Riddicku”.

Akcja „Blade Runnera 2” (który nie ma jeszcze oficjalnego tytułu) rozegra się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z filmu z 1982. Harrison Ford powtórzy swoją rolę Ricka Deckarda. W obsadzie pojawi się również Ryan Gosling. Film wyreżyseruje Denis Villeneuve, a zdjęcia mają się rozpocząć w lipcu. Scenariuszem zajmą się Hampton Fancher i Michael Green. Frank Giustra i Tim Gamble z Thunderbird Films oraz Ridley Scott to producenci wykonawczy.

Premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 12 stycznia 2018 roku.