Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dave Bautista w obsadzie Na noże 2

Netflix szykuje się do realizacji filmu „Knives Out 2” i kompletuje obsadę widowiska. Pierwsza część okazała się być hitem platformy, więc nie dziwi decyzja o realizacji kontynuacji. Dziś dowiedzieliśmy się , że angaż otrzymał DaveBautista („Strażnicy Galaktyki”, „BladeRunner 2049”).

Niedawno informowaliśmy, że Netflix wykupił prawa do dwóch kolejnych odsłon serii w umowie, która opiewała na blisko 400 milionów dolarów. Rian Johnson ponownie stanie za kamerą i stworzy scenariusz widowiska, a także wraz z Ramem Bergmanem wyprodukuje„Knives Out 2”.

Teraz, jakdonosi serwis Deadline, Johnson wybrał pierwszą dużą gwiazdę do obsady swojego nadchodzącego filmu . W „Na noże 2” wystąpi DaveBautista, który zagra u boku Daniela Craiga, powracającego w roli głównej jako detektyw Benoit Blanc.

Na chwilę obecną nie są znane szczegóły fabuły „Na noże 2”. Potwierdzono jedynie, że Craig powróci do swojej roli i będzie próbował rozwikłać kolejną zagadkę. Możliwe, że DaveBautista zagra jednego z podejrzanych w śledztwie detektywa Blanca. Prace na planie filmu mają ruszyć latem 2021 roku w Grecji, co sugeruje, że już niedługo powinniśmy poznać całą obsadę “Na noże 2”.