Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Deadpool, Deadpool i jeszcze więcej Deadpoola. A my wciąż nie mamy dość!

Nie da się ukryć, że chociaż dopiero co ruszyły zdjęcia do filmu „Deadpool”, to Najemnik z Gębą już zdążył opanować internetowe media!

Portal comicboocmovie.com opublikował szereg zdjęć z planu filmu, na których możemy się przyjrzeć głównemu bohaterowi w akcji (15 zdjęć!), kliknijcie TUTAJ.

Ryan Reynolds na twitterze nabija się z komiksu, który rozpoczyna historię „The Death of Deadpool” (w bardzo luźnym tłumaczeniu: „Śmierdzi, jakby coś tu zdechło”):

CCGZv cUgAAWqBj

Ponadto Ed Skrein wrzucił na twittera zdjęcie krzesła, na którym będzie siedział na planie. Zapewne nikogo by to nie zainteresowało, gdyby nie fakt, że dzięki temu poznaliśmy tożsamość granej przez aktora postaci i zarazem głównego przeciwnika Deadpoola w filmie: Ajaxa. Ajax to nieodczuwający bólu i posiadający nadludzką siłę psychopata, który torturował Wade’a Willsona w trakcie programu Weapon X po to, żeby uaktywnić jego czynnik regenerujący.

CCAUFEFXIAAO9gj

Ed Skrein występował między innymi w „Grze o Tron” („pierwszy” Daario Naharis), w tym roku zadebiutuje w reebocie serii „Transporter”.