Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Deathstroke z większą rolą w #Snydercut

Joe Manganiello pochwalił się zdjęciem odgrywanego przez siebie Deathstroke’a, który w reżyserskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości” od Zacka Snydera ma dostać więcej ekspozycji.

To druga postać trzecioplanowego złoczyńcy (w tym obrazie), która otrzyma nieco więcej czasu na ekranie. Pierwsza to Joker, sportretowany przez Jareda Leto. W oryginalnej edycji Deathstroke pojawił się jedynie w scenie po napisach, zaś nemezis Batmana w ogóle nie został w filmie wykorzystany.

Oficjalnym powodem powstania tej wersji filmu ma być fanowski ruch, posty na społecznościowych mediach i liczne głosy z prośbami o nakręcenie wizji Zacka Snydera. Po raz pierwszy akcja #ReleaseTheSnyderCut pojawiła się w 2017 roku i nabierała rozpędu, a po lekkim wygaśnięciu co jakiś czas sam reżyser podsycał nadzieje fanów. Obecnie Snyder cieszy się, że dostanie szansę na dokończenie swej wizji.

W obsadzie filmu znaleźli się Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), Henry Cavill (Superman), Amy Adams (Lois Lane), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Diane Lane (Martha Kent) czy Amber Heard (Mera).

#SnyderCut trafi na platformę HBO Max w 2021 roku w czterech częściach.