Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Detektyw Pikachu – nowy zwiastun i wideo z przygotowań Reynoldsa do roli!

Aktor zamieścił w sieci materiał zapowiadający dzisiejszą premierę nowego zwiastuna “Pokémon: Detektyw Pikachu”. W zabawnym wideo udostępnionym na Twitterze Rayn Reynolds zdradza jak przygotowywał się do roli w widowisku. Oprócz tego Warner Bros. udostępnił nowy trailer widowiska!

Oficjalny opis „Pokémon: Detektyw Pikachu”:

 

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Kto w obsadzie? Ryan Reynolds sportretuje oczywiście głównego bohatera filmu – pokemona Pikachu. Nie tylko użyczył stworkowi swojego głosu, ale również go zagrał, a wszystko to dzięki technologii motion capture. Obok Reynoldsa w obsadzie „Detective Pikachu” znaleźli się także Justice Smith, Kathryn Newton, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Ken Watanabe oraz Rita Ora.

Reżyserią zajął się Rob Letterman („Gęsia skórka”, „Podróże Guliwera 3D”, „Potwory kontra Obcy”, „Rybki z ferajny”), a za scenariusz odpowiadają Nicole Perlman i Aleks Hirsch.

Światowa premiera „Detective Pikachu” została zaplanowana na 9 maja 2019 roku.