Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Detektyw Pikachu powróci z kolejną tajemnicą!

Wytwórnia Legendary wydaje się być pewna kasowego sukcesu widowiska „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Na kilka miesięcy przed premierą filmu złożyła zamówienie na jego kontynuację, a pre-produkcja już ruszyła!

Scenariusz sequela napisze Oren Uziel (“22 Jump Street”). Więcej na temat produkcji nie wiadomo. Jednak możemy założyć, że do roli tytułowego pokemona Pikachu powróci Ryan Reynolds.

Oficjalny opis jedynki, „Pokémon: Detektyw Pikachu”:

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Światowa premiera „Detective Pikachu” została zaplanowana na 9 maja 2019 roku.