Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Deus Ex: Human Revolution trafi do kin?

CBS Films razem z twórcami gry „Deus Ex: Bunt ludzkości” szykują wysokobudżetową kinową ekranizację hitu, który zadebiutował w zeszłym roku.

Wiele lat spektakularnych klap ekranizacji gier zmieniło podejście ich twórców do realizacji filmów. Podobnie jak to ma miejsce przy kinowej wersji „Assassin’s Creed”, tak też tutaj twórcy gry będą ściśle pracować nad ekranizacją.

Gra opowiada historię Adama Jensena – człowieka, który wbrew własnej woli został poddany zabiegowi wszczepienia cybernetycznych implantów i wrzucony w sam środek światowego spisku. Deus Ex: Bunt Ludzkości rozgrywa się w świecie niedalekiej przyszłości, w której ludzkość znajduje się w punkcie przełomowym swojej historii.

– Nikt nie zna „Buntu ludzkości” tak jak ludzie, którzy go stworzyli. Nie możemy się doczekać, by ściśle z nimi współpracować nad filmową adaptacją godną miana „Deus Ex” – czytamy w oświadczeniu CBS Films.

Jest to kolejna próba przeniesienia popularnej gry bez udziału wielkiego studia filmowego. Szczegóły projektu mają być wyjawione niebawem.

{youtube}Kq5KWLqUewc{/youtube}