Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy, Seriale

Disney+ także w Polsce!

Jeśli Disney narobił Wam smaku na swoją platformę stremaingową zapowiedziami seriali z MCU czy “Gwiezdnych Wojen” i zastanawialiście się czy Disney+ będzie dostępna w Polsce, to spieszymy z odpowiedzią – tak!

W 2019 roku Walt Disney zamierza wprowadzić na rynek własną platformę streamingową – Disney+. W jej ofercie będą produkcje spod znaku Pixara, “Star Wars” czy Marvela, a abonenci będą mieli wszystkie filmy i seriale na wyciągnięcie ręki, w jednym miejscu.

Czy Polacy będą mogli korzystać z usług Disney+? Z pewnością, bowiem w sieci pojawiła się polskojęzyczna wersja serwisu VOD. Na chwilę obecną jest to tylko czysto informacyjna strona, ale możemy zapisać się na newsletter, by otrzymywać aktualne wieści dotyczące serwisu.

Co znajdzie się w ofercie Disney+? Oficjalnie potwierdzono serial o Lokim z Tomem Hiddlestonem, pierwszy aktorski serial ze świata “Gwiezdnych Wojen” – “The Mandalorian” czy nowe przygody z uniwersum Monsters Inc. Z czasem oferta zostanie z pewnością poszerzona o filmy kinowe Disneya oraz nowe produkcje oryginalne – filmy i seriale.