Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Disney ujawni nam burzliwą młodość Hana Solo

Jesteście ciekawi jaka przyszłość czeka sagę „Gwiezdnych Wojen” i czego oczekiwać po „Han Solo: A Star Wars Story”? Część tajemnic zdradził w wywiadzie Bob Iger, dyrektor Disneya. Uwaga na możliwe spoilery.

Iger zapowiedział, że twórcy poważnie zaczynają rozmawiać o tym, co może się wydarzyć po „Epizodzie IX” i kolejne 15 lat historii ze świata „Gwiezdnych Wojen”. Podkreślił również, że tegoroczna , ósma część „Star Wars” – „The Last Jedi” nie zostanie zmieniona z uwagi na śmierć Carrie Fisher:

Kiedy wykupiliśmy LucasFilm, to zdecydowaliśmy się stworzyć trzy filmy: Epizod VII,VIII i IX. Pod koniec zeszłego roku musieliśmy się zmierzyć z tragedią. Carrie Fisher pojawi się w „Epizodzie VIII”, ale nie zmienimy całego filmu, by odnieść się do jej śmierci. Jej występ w „The Last Jedi” pozostanie niezmieniony. W „Rogue One” zawarliśmy cyfrową postać. Jednak nie zrobimy tego z Carrie.

Bob Iger uchylił również rąbka tajemnicy odnośnie przyszłorocznego „Han Solo: A Star Wars Story”. Film w reżyserii Chrisa Millera i Phila Lorda zaprezentuje nam kilka lat z burzliwej przeszłości tytułowego bohatera. W produkcji zobaczymy gdzie przebywał Han Solo między 18 a 24 rokiem życia, jak doszło do jego spotkania z Chewbaccą i w jaki sposób zdobył Sokoła Millennium.