Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Doktor Strange 2 już w przyszłym roku?

W mediach pojawiły się interesujące wieści dla fanów Doktora Strange’a. Możliwe, że kontynuację jego przygód zobaczymy już w przyszłym roku!

Do tej pory wydawało się, że Marvel szykuje na 2020 rok tylko dwie premiery: „Black Widow” i „The Eternals”. Teraz jednak media obiegła plotka, jakoby studio szykowało również premierę kontynuacji „Doctora Strange’a”.

Podczas konwentu CinemaCon zaprezentowano raport handlowy dotyczący rozwoju MCU w 2020 roku. Co prawda nie ujawniono jakie dokładnie filmy zobaczymy w kolejnej fazie MCU, informacje o nich poznamy dopiero po premierze „Avengers: Koniec gry”. Spekuluje się jednak, że chodzi o solowe filmy o Czarnej Wdowie i Doktorze Strange’u.

Pod koniec 2018 roku potwierdzono, że na stanowiska reżysera „Doctor Strange 2” powróci Scott Derrickson. Najnowsze pogłoski sugerują, że scenariusz produkcji jest już gotowy, a twórcy i obsada mogą już wchodzić na plan zdjęciowy. Możliwe więc, że kontynuację przygód Stephena Vincenta Strange’a (Benedict Cumberbatch) zobaczymy już w przyszłym roku!