Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Doktor Strange 2 | Marvel zdecydował o dodatkowych zdjęciach

Benedict Cumberbatch wrócił na plan „Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”. W Los Angeles ekipa filmowa pracuje nad dodatkowymi zdjęciami.

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, w Los Angeles trwają prace nad dodatkowym materiałem do widowiska „Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”. Aktorzy wraz z ekipą będą do końca roku przez 6 dni w tygodniu pracować na planie. Z nieoficjalnych wiadomości THR wynika, że są to poprawki już nakręconych zdjęć, jak i zupełnie nowe sceny.

Na planie zarządza reżyser Sam Raimi wspólnie ze scenarzystą Michaelem Waldronem („Loki”). Na chwilę obecną nie wiadomo kto jeszcze z obsady oprócz Cumberbatcha został zaangażowany w dokrętki. Nad nowymi zdjęciami pracuje ekipa, która przygotowywała dodatkowe ujęcia do widowiska „Spider-Man: Bez drogi do domu” i serialu „Moon Knight”.

„Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa” będzie kontynuacją historii Doktora Strange’a granego przez Benedicta Cumberbatcha, którą poznaliśmy w filmie z 2016 roku. W obsadzie, widowiska obok Cumberbatcha i Chiwetela Ejiofora, pojawią się też Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Benedict Wong i Rachel McAdams. Film ma być powiązany fabularnie z produkcją „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz serialami „WandaVision” i „Loki”.

Premiera widowiska została zaplanowana na 6 maja 2022 roku.