Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Donald Glover o pracy na planie filmu o Hanie Solo (zdjęcie)

 

Ron Howard, reżyser niezatytułowanego filmu o Hanie Solo, zamieścił w sieci enigmatyczne zdjęcie z planu, a aktor wcielający się w jedną z głównych ról zdradził kilka szczegółów o zamieszaniu, jakie towarzyszy produkcji.

Howard, wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że ciągle ma się na baczności, by nie wyjawić widzom zbyt wiele o filmie, dlatego też publikuje na swoim Twitterze tak tajemnicze i niejasne materiały. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć, jak reżyser przygląda się nagraniu, na którym widać kobiecą postać w białej sukni:

Ronowi Howardowi powierzono reżyserię filmu, po tym jak z projektu zostali zwolnieni Chris Miller oraz Phil Lord. Donald Glover, który wciela się w postać Lando Calrissiana, powrócił do tego tematu, porównując całą sytuację do sytuacji „dziecka podczas rozwodu rodziców”:

Ron to legenda. Dokładnie wie, jak ma zrealizować swoją wizję. Jednak [Lord i Miller] wybrali nas na samym początku, dlatego teraz podczas pracy z Howardem mam wrażenie, że nie jestem jego pierwszym wyborem. Nie ukrywam, że mnie to martwi i nie mam pojęcia co się dzieje. Czasami czuję się jak dziecko podczas rozwodu rodziców albo najmłodszy dzieciak, któremu starsze rodzeństwo nic nie mówi, bo chce trzymać młodszego z daleka od napięć. A ja chcę tylko wiedzieć czy scena się udała lub jakie są odczucia reżysera odnośnie gry… – powiedział Gover.

Słowa aktora nie napawają optymizmem i wygląda na to, że sytuacja i atmosfera na planie produkcji nadal jest nienajlepsza. Jak na razie nie uległa zmianie data premiery filmu, który ma zadebiutować w maju 2018 roku. W obsadzie znaleźli się Alden Ehrenreich (w głównej roli jako Han Solo), Woody Harrelson (Garris Shrike), Donald Glover (Lando Calrissian), Emilia Clarke, Michael Kenneth Williams, Phoebe Waller-Bridge i Thandie Newton.