Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dreamliner w barwach Gwiezdnych Wojen!

 

Japońskie linie lotnicze All Nippon Airways (ANA) postanowiły zrealizować kilkuletni projekt promocyjny i przemalować kilka swoich samolotów specjalnie dla fanów „Gwiezdnych Wojen”. Pomysł by jeden z nich pojawił się w barwach droida R2D2 podbił serca fanów na całym świecie! Zobaczcie materiały z lądowania R2D2 w Brukseli.

Linie lotnicze All Nippon Airways zdecydowały włączyć się w promocję najnowszej części sagi „Gwiezdnych Wojen”. Po opublikowaniu drugiego trailera „Przebudzenia Mocy” powstał pomysł na 5-letni projekt „Star Wars”, w trakcie którego kilka samolotów linii ANA uzyska barwy z uniwersum filmowego. Jak podają szefowie ANA, projekt „ma połączyć Japonię z rynkiem globalnym”, a cała akcja ma zwrócić światową uwagę na przewoźnika.

ANA poświęciły R2D2 dwa samoloty, natomiast jedna maszyna będzie latać w barwach robota z najnowszej części sagi – BB-8.

Pierwsze efekty wdrażania projektu możecie zobaczyć poniżej. Dreamliner 787-9, który wygląda jak droid naprawczy R2D2, wylądował 9 listopada w Brukseli, a na jego pokładzie oprócz samego R2D2, znajdowali się także Stormtrooperzy.

Ciekawi jak prezentują się maszyny? Poniżej znajdziecie galerię zdjęć oraz filmik prezentujący 3 maszyny z motywami „Star Wars” japońskiego przewoźnika.

sw bruksela 1

 

sw bruksela

 

sw r2d2 

 Źródło: http://www.ana-sw.com/