Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Drugi zwiastun nowego widowiska od Netflixa – Nie otwieraj oczu

Thriller sci-fi pt. „Nie otwieraj oczu” z Sandrą Bullock w roli głównej pojawi się w ofercie Netflixa w już za kilkanaście dni. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji!

Reżyserią „Nie otwieraj oczu” („Bird Box”) zajęła się Susanne Bier na podstawie scenariusza autorstwa Erica Heisserera. Film zainspirowany został powieścią autorstwa Josha Malermana z 2014 roku o tym samym tytule. W obsadzie produkcji pojawią się m.in: Sandrę Bullock, Sarah Paulson, Trevante Rhodes, Machine Gun Kelly, BD Wong czy John Malkovich.

Światowa premiera „Nie otwieraj oczu” („Bird Box”) miała miejsce 12 listopada na AFI Fest, a film będzie dostępny na Netflix już 21 grudnia!

Oficjalny opis produkcji „Nie otwieraj oczu”:

Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami. W roli głównej występuje nagrodzona Oscarem Sandra Bullock. Towarzyszą jej inne gwiazdy, w tym Trevante Rhodes, Sarah Paulson i John Malkovich. Reżyserką trzymającego w napięciu thrillera „Nie otwieraj oczu” jest laureatka Oscara Susanne Bier.