Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dwa filmy Fantastic Four ze szczerym zwiastunem

Przy okazji premiery najnowszego widowiska „Fantastyczna Czwórka” twórcy ze Screen Junkies przygotowali szczery zwiastun poprzednich ekranizacji komiksu.

Ekipa Screen Junkies przygotowała 4minutowy filmik, w którym w satyryczny sposób komentuje filmy z 2005 i 2007 roku, których reżyserią zajął się Tim Story.

Recenzje, które spływają z Hollywood po premierze rebootu są niepokojące. Okazuje się, że i tym razem nie zobaczymy dobrej produkcji o przygodach Fantastycznej Czwórki. Krytycy niezbyt pochlebnie wyrażają się o produkcji reżysera Josha Tranka. Zapowiada się, że jego produkcja również osiągnie umiarkowany sukces komercyjny.

„Fantastyczna czwórka” z 2005 roku przyniosła twórcom zysk w wysokości 330 mln dolarów, przy budżecie 100 mln. Był to wynik na tyle zadowalający, że wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się na sequel „Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera”, który osiągnął słabszy wynik. Przy budżecie 130 mln dolarów, obraz zarobił 298 mln. W poniższym szczerym zwiastunie Screen Junkies nie zostawiają suchej nitki na obydwu wyżej wymienionych filmach.