Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dwa nowe klipy z Legionu Samobójców

Odliczamy dni do premiery „The Suicde Squad”. Obraz już w tym tygodniu zawita do kin, a tymczasem dostaliśmy dwa nowe fragmenty widowiska. Znajdziecie je w rozwinięciu.

Za kamerą „The Suicide Squad” stanął James Gunn, a w obsadzie filmu pojawią się między innymi Margot Robbie (Harley Quinn), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Colonel Rick Flag), Michael Rooker (Savant), Peter Capaldi (The Thinker), Jai Courtney (Captain Boomerang), David Dastmalchian (Polka Dot Man), Idris Elba (Bloodsport), Alice Braga (Sol Soria), John Cena (The Peacemaker), Sean Gunn (Weasel), Pete Davidson (Blackguard), Flula Borg (Javelin), Daniela Melchoir (Ratcatcher 2) oraz Mayling Ng (Mongal).

Oficjalny opis i najnowsze fragmenty „The Suicide Squad” prezentujemy poniżej:

Witajcie w piekle, zwanym też BelleReve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej i superszemranej Jednostki Uderzeniowej X. Dzisiejsze zadanie z rodzaju wykonaj albo zgiń? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę każdego, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie CortoMaltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle – jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Na żadne z nich.

 

Polska premiera „The Suicide Squad” już 6 sierpnia 2021 roku.