Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dwayne Johnson jako Black Adam

 

Z tak wieloma projektami DCEU na horyzoncie, czasami ciężko jest nawet nadążyć. Nadchodzący film „Shazam!” trzymany był chwilowo poza radarem, więc prawdopodobnie mogliście nawet o nim zapomnieć. Jednak wiedzcie, że prace nad projektem nadal trwają, a Dwayne Johnson z pewnością całkowicie zdominuje ekran wcielając się w postać złoczyńcy znanego jak Black Adam. A jeżeli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać, to spójrzcie na ten fan-art poniżej!

Trzeba przyznać, że artysta BossLogic stworzył naprawdę godną uwagi wizję złoczyńcy. Johnson prezentuje się absolutnie obłędnie jako wróg Billy’ego Batsona znanego jak Shazam. Właściwie jego wygląd nie wymaga dużej ingerencji charakteryzatorskiej i efektów specjalnych, ale w tym kryje się cały urok. Johnson urodził się, aby zagrać tę postać! Black Adam to skazany na banicję Egipcjanin, który błąkał się w przestrzeni przez 5000 lat, a teraz szuka swojej zemsty na Ziemi. Pod względem złoczyńców z komiksów DC jest jedną z ikonicznych postaci.

Wracając do samego filmu: wiemy, że jego akcja rozgrywać się będzie w tym samym świecie, co „Człowiek ze stali”, „Wonder Woman” czy „Legion Samobójców”. Jednak będzie to coś zupełnie innego, bo za jego produkcję odpowiedzialna jest inna, ale równie kreatywna ekipa – firma Seven Buck Productions i studio New Line Cinema.

Premiera „Shazam!” ma mieć miejsce 5 kwietnia 2019 roku.