Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dzieciak rządzi z nowym zwiastunem

 

Animacja od DreamWorks Animation i 20th Century Fox „Dzieciak rządzi” („The Boss Baby”) wejdzie do polskich kin w przyszłym miesiącu. Poznajcie sekretną misję głównego i opieluszkowanego bohatera.

Reżyserią, na podstawie scenariusza Michaela McCullersa, zajął się Tom McGrath („Megamocny”, „Madagaskar” 2 i 3). W obsadzie głosowej znaleźli się m.in. Alec Baldwin, Steve Buscemi, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel oraz ViviAnn Yee. Premiera 21 kwietnia.

Oficjalny opis animacji:

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.