Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ekranizacja komiksu Interceptor w planach Hollywood

Kosmiczne wampiry istnieją. I rosną w siłę. Post-apokaliptyczna historia autorstwa Donny’ego Catesa i Dylana Burnetta trafi na ekrany.

Mimo, że komiks „Interceptor” nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, to już trwają prace przygotowawcze do jego ekranizacji. Jak donosi The Hollywood Reporter, Jeff Krelitz i David Boxenbaum oraz dyrektor wydawnictwa „Heavy Metal” Brian Witten, którego nakładem ukaże się „Interceptor”, zajmą się produkcją projektu.

„Interceptor” został ogłoszony na tegorocznym Comic-Conie w San Diego jako seria komiksów łącząca w sobie wszelakie możliwe postapokaliptyczne i wampiryczne wątki.

Wampiry są obecne w świecie zamienionym w jądrową pustynię i pragną uciec w przestrzeń kosmiczną… Donny Cates, współautor komiksu, opisuje go jako połączenie „Buffy: Postrachu wampirów” z „Mad Maxem”. W „Interceptor” znajdziemy m.in. technologię obcych, pojedynki na miecze i walki psów, gangi wampirów, złych prezydentów i nikczemnych władców, pająki-roboty, a w tym wszystkim ludzkość starającą się przeżyć w świecie spustoszonym przez jądrową katastrofę.

Premiera wydawnicza komiksu „Interceptor” została zaplanowana na drugą połowę listopada lub początek grudnia 2015 roku. Nie znamy jednak szczegółów na temat jego ekranizacji.

interceptor cover