Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ekranizacja Rampage zyskuje zainteresowanie nowych aktorów

W produkcji „Rampage” w reżyserii Brada Peytona mogą pojawić się Joe Manganiello i Marley Shelton. Aktorzy prowadzą właśnie negocjacje w tej sprawie, a w pewnym członkiem obsady widowiska jest już Dwayne Johnson.

Film Brada Peytona będzie ekranizacją gry wideo z 1986 roku od studia Bally Midway. Gracz wcielał się w niej w jednego z trzech ogromnych, zmutowanych potworów: goryla (Georgie the Big Ape), jaszczura (Lizzie the Lizard) oraz wilka (Ralph the Wolf). Celem było zniszczenie całych metropolii by zyskać nowy poziom doświadczenia, podczas gdy miasta broniły zastępy wojsk.

Joe Manganiello („Czysta krew”, „Magic Mike XXL”) miałby wcielić się w postać dowódcy prywatnej jednostki wojskowej, a Marley Shelton („Grindhouse: Planet Terror”, „Jedenasta godzina”, „Krzyk 4”) w astronautkę-naukowca.

Reżyseruje Brad Peyton („San Andreas”, „Podróż na Tajemniczą Wyspę”) na podstawie scenariusza napisanego przez Ryana Engle, Ryana Condala i Carltona Cuse’a. Premiera została zaplanowana na 19 kwietnia 2018 roku.