Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Electric City – teaser serialu

W sieci zadebiutował pierwszy teaser internetowego serialu science fiction autorstwa Toma Hanksa i Gary’ego Goertzmana pod tytułem „Electric City”. Projekt będzie emitowany na platformie Yahoo.

Panowie razem pracowali także nad słynnym serialem stacji HBO pt. „Kompania Braci”. Serial ma złożyć się z 20 odcinków trwających po 4 minuty. Razem będą tworzyć całą i spójna przygodową opowieść osadzoną w gatunku science fiction.

Głosu postaciom w animowanym serialu podkładają Tom Hanks, Jeanne Tripplehorn („Trzy na jednego”), Holland Taylor („Dwóch i pół”), Ginnifer Goodwin („Once Upon a Time”), Jason Antoon, Chris Parnell, Paul Scheer, June Diane Raphael i Georg Standford Brown.

Świat, jaki znamy, przestał istnieć. Eletric City jest symbolem pokoju i bezpieczeństwa. Pod otoczką porządku istnieje świat pełny tajemnic i przemocy. Tajna policja, gangsterzy, śmiałe pościgi i morderstwa są na porządku dziennym. Serial ma poruszyć tematy związane z konsumpcją energii, wolnością informacji, przestępstwem i karą. Opowieść ma być złożona z wielu warstw intryg, które będą się na siebie nakładać. „Electric City” ma zadawać prowokacyjne pytania na temat sposobu ludzkiego życia i systemu wartości.

Serial ma być dostępny na całym świecie. Przygotowywane są także różne wersje językowe. Na razie wiadomo, że będzie francuska i hiszpańska. Premiera 17 lipca.

{youtube}j3R5rAhOgjc{/youtube}