Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Elementy Planet Hulk w Ragnarok – nowe informacje

Porzuciliśmy już nadzieję, że kiedykolwiek otrzymamy film „Planet Hulk”. Jednak niebawem swoją premierę będzie mieć inna produkcja, „Thor: Ragnarok” i to tam zostanie wprowadzona historia Hulka i jego planety. Reżyser Taika Waititi potwierdził, że dodatkowo pojawi się tam jeszcze jedna kluczowa postać Marvela, która odgrywa istotną rolę w wątku Hulka.

W zeszłym tygodniu zakończono zdjęcia do filmu i z tej okazji reżyser podzielił się na Facebooku wideo, o którym pisaliśmy wcześniej. Wspomniany materiał to krótka wycieczka po planie, gdzie możemy zobaczyć Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson.

Jednakże prawa do postaci Hulka wciąż należą do Universal Pictures, a więc Marvel w najbliższym czasie nie zrobi osobnego filmu o Bruce Bannerze – za to wprowadzą jego postać do filmu o Thorze.

Taika Waititi w swoim wideo przedstawił aktora o imieniu Steve, który wciela się w postać Mieka. Fani zauważyli jedną zasadniczą różnicę dotyczącą tego bohatera w porównaniu z komiksami – ten Miek jest człowiekiem. W komiksach Hulk został wygnany z Ziemi przez Illuminatio i znalazł się na planecie Sakaar, gdzie zaprzyjaźnił się w Miekiem, wraz z którym walczył przeciwko Czerwonemu Królowi. Miek jest tam insektoidem, a jego rodzina została unicestwiona przez lokalną armię. Został zniewolony przez Czerwonego Króla i zmuszony do bycia gladiatorem.