Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Emilia Clarke prostuje swoją wypowiedź na temat Gry o tron

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że aktorka Emilia Clarke, znana z roli Daenerys Targaryen w „Grze o tron” zdradziła, że nie znosiła kręcenia scen seksu podczas produkcji serialu. Okazało się, że jej wypowiedź została źle zrozumiana i aktorka postanowiła wyjaśnić sprawę.

Emilia Clarke za pośrednictwem swojego Instagrama umieściła komentarz odnośnie całej sprawy, która wywołała wielkie zamieszanie, a która jak się okazuje była jednym wielkim nieporozumieniem.

„Byłam niedawno na przyjęciu, podczas którego podszedł do mnie dziennikarz z pytaniem o równouprawnienie kobiet. Następnie zacytował on moją wypowiedź całkowicie wyrwaną z kontekstu, dlatego nie zgodziłam się na dalszą rozmowę z nim. Czuję więc, że teraz, dzięki pięknu i potędze Instagrama, powinnam wyjaśnić moją wypowiedź, tak dla potomności. Jeżeli w serialu pokazują się nagie sceny przekazujące pewną historię albo są one kręcone w sposób dający nam wgląd w bohaterów, nic do tego nie mam. Czasami wymagane są wyraźne sceny, które mają sens w przypadku bohaterów i ich historii, tak jak na przykład w Westeros.” – napisała aktorka. 

Dziennikarzom nie warto ufać, a Emilia Clarke zawsze chętnie dzieli się swoimi odczuciami z fanami! Zgadzacie się z jej opinią?