Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Emilia Clarke w thrillerze Voice from the Stone

Momentum Pictures ogłosiło, że nabyli prawa do thrillera, „Voice from the Stone”. W roli reżysera zadebiutuje Eric D. Howell, a scenariusz na podstawie włoskiej powieści „La Voce Della Pietra” Silvio Raffo napisze Andrew Shaw. W jednej z ról zobaczymy samą Matkę Smoków, czyli Emilię Clarke, a wśród obsady pojawią się także Marton Csokas, Caterina Murino, Remo Girone, Lisa Gastoni oraz Edward Dring.

Film będzie dostępny w kinach i „na żądanie” w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Jesteśmy podekscytowani przenoszeniem tak wspaniałego filmu na wielki ekran i pracą z tak utalentowanymi aktorami jak Emilia Clarke. – powiedział Ian Goggins z Momentum Pictures. – Emilia udowodniła swoją aktorską wszechstronność w dominującej roli z „Gry o Tron” oraz w dziwacznej, ale przesympatycznej postaci z „Me Before You”. Jesteśmy przekonani, że legion jej fanów podąży za nią w nowej roli w „Voice from the Strone”. – dodaje.

U bram odizolowanego zamku, w latach 50., w Toskanii, zdeterminowana młoda pielęgniarka przybywa leczyć chorego potomka. W miarę jak Verena (Clarke) stara się przywrócić cichego Jakoba do świata żywych, odkrywa, że coraz bardziej pogrąża się w tajemnicach zamku.