Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Entertainment Weekly prezentuje Godzillę

Magazyn zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia promocyjne z widowiska Warner Bros. i Legendary Pictures „Godzilla: King of the Monsters”. Możemy na nich zobaczyć tytułowego stwora i główne bohaterki: Verę Farmigę i Millie Bobby Brown.

„Godzilla: King of the Monsters” to kontynuacja filmu z 2014 roku, a zarazem wprowadzenie do wyczekiwanego prze widzów pojedynku Godzilli z King Kongiem. Premiera filmu zaplanowana została na 22 marca 2019 roku.

Reżyserią „Godzilla: King of the Monsters” zajmuje się Michael Dougherty, który wraz z Zachem Shieldsem napisał scenariusz. W głównych rolach zobaczymy trójkę aktorów: Kyle’a Chandlera, Verę Farmigę i Millie Bobby Brown – to na nich przede wszystkim skupi się historia, a obok nich na ekranie pojawią się: O’Shea Jackson Jr., Thomas Middleditch, Zhang Zivi, Bradley Whitford, Charles Dance i Aisha Hinds. Do swoich ról powrócą także Ken Watanabe i Sally Hawkins.

Nowa historia zaprezentuje agencję Monarch, zajmującą się kryptozoologią. Jej członkowie mierzą się z gigantycznymi potworami, włączając w to potężną Godzillę, która zderza się z Mosothrą, Rodanem i ostatecznym wrogiem, jakim jest King Ghidorah. Kiedy stwory, uznawane za zwyczajne mity, budzą się do życia, zaczynają walczyć o dominację, pozostawiając ludzką egzystencję na krawędzi.

 

 

ew godzilla 1