Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Entertainment Weekly prezentuje zdjęcia z wyczekiwanych produkcji (galeria)

Magazyn Entertainment Weekly podzielił się ze swoimi fanami zdjęciami głównych bohaterów z takich filmów jak „Venom”, „Halloween”, „Aquaman”, „Spider-Man: Uniwersum” i „Bumblebee”. Grafiki możecie zobaczyć u nas!

Premiera „Venoma” 5 października, a tak prezentuje się główny bohater, w którego wciela się Tom Hardy:

ew venom 1

 

ew venom 2

Michaela Myersa w „Halloween” kolejny raz sportretuje Nick Castle. Premiera 26 października:

ew halloween

Tak będzie wyglądał Fisherman King z kolejnego filmu DCEU, „Aquaman”, którego premiera 21 grudnia:

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Tutaj natomiast możemy zobaczyć szkic koncepcyjny Green Goblina z animacji “Spider-Man: Uniwersum”, której premiera została zaplanowana na 25 grudnia.

ew spider goblin

„Bumblebee” trafi do polskich kin 19 stycznia 2019 roku, a poniżej prezentujemy oficjalny opis filmu i najnowsze zdjęcia Decepticonów:

ew deceptikony

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym “garbusem”.