Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Eternals | Dane Whitman na nowym plakacie!

Marvel Studios pochwaliło się plakatem do filmu „Eternals”, na którym znajduje się Dane Whitman (Kit Harington), którego rola w MCU zapewne w przyszłości będzie znacznie większa.

Dane Whitman w komiksach to potomek Sir Percivala, który w pewnym momencie wpada w posiadanie Hebanowego Ostrza, potrafiącego rozciąć każdy materiał – dzierżąc ten miecz Whitman przybiera sekretną tożsamość Czarnego Rycerza. Na orężu ciąży klątwa, która na osobę niegodną, władającą tym mieczem sprowadza przekleństwo.

“The Eternals” opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie “Avengers. Koniec gry” muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

W rolach głównych w obsadzie widowiska pojawią się m.in. Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Gemma Chan (Sersi), Kit Harington (Dane Whitman), Barry Keoghan (Druig) oraz Dong-seok Ma (Gilgamesh).

Film „Eternals” wyświetlany jest w kinach od 5 listopada 2021.


Źródło: Marvel Studios (Twitter)