Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Eternals | Oto Eros, brat Thanosa

Marvel Studios opublikował plakat z Erosem, bratem Thanosa, który został wprowadzony w filmie „Eternals”. Postać nie odegrała większej roli w fabule tego widowiska, ale najwyraźniej czeka ją pewna rola w przyszłych kinowych produkcjach.

W komiksach był młodszym bratem Thanosa, potrafiącym pobudzać wśród otaczających go istot uczucie zachwytu, uwielbienia i przyjemności. Jest także nadludzko silny, starzeje się bardzo wolno, lewituje, potrafi przeżyć w przestrzeni kosmicznej bez specjalnego sprzętu i może wystrzelić ładunek energii.

“The Eternals” opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie “Avengers. Koniec gry” muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

W rolach głównych w obsadzie widowiska pojawią się m.in. Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Gemma Chan (Sersi), Kit Harington (Dane Whitman), Barry Keoghan (Druig) oraz Dong-seok Ma (Gilgamesh).

Film „Eternals” wyświetlany jest w kinach od 5 listopada 2021.


Źródło: Marvel Studios (Twitter)