Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ewan McGregor zagra dorosłego Krzysia z Kubusia Puchatka

Walt Disney kontynuuje trend tworzenia filmów live-action, a kolejnym ich projektem jest Kubuś Puchatek, a właściwie jego spin-off, zatytułowany „Christopher Robin”. Dziś dowiedzieliśmy się, że angaż do tytułowej roli zyskał Ewan McGregor.

Aktor kolejny raz weźmie udział w aktorskiej adaptacji animacji Disneya – ostatnio użyczył głosu Lumiere’owi w „Pięknej i Bestii”, a tym razem zagra główną rolę w filmie „Christopher Robin”, który opowie o dalszych losach Krzysia z „Kubusia Puchatka”. Scenariusz filmu napisał om McCarthy, a reżyserią ma zająć się Marc Forster („Marzyciel”, „Przypadek Harolda Cricka”, „World War Z”, „Czekając na wyrok”). Jak na razie film nie ma określonej daty premiery.

„Christopher Robin” będzie się skupiał na chłopcu z książek A. A. Milne, ale dorosłym. Krzyś wyrósł bowiem z marzeń świata Stumilowego Lasu i stał się pracoholikiem, zaniedbującym rodzinę. Problemów w życiu osobistym dokłada mu dodatkowo niespodziewana wizyta Kubusia Puchatka, który prosi go o pomoc w odnalezieniu przyjaciół. Czy dorosły Krzyś poradzi uratuje swoją rozpadającą się rodzinę i pomoże Kubusiowi, zanim wszystko straci?