Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ezra Miller zostanie zastąpiony w roli Flasha?

Podobno taka decyzja jest rozważana przez Warner Bros., które ma nawet pomysł jak sensownie i spójnie z tym, co widzieliśmy na ekranie rozwiązać tę kwestię.

Ezra Miller jako Flash został wprowadzony do DCEU w 2016 roku, ale oprócz migawki w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” i występie w „Lidze Sprawiedliwości” o dalszych planach i solowym filmie krążą zaledwie plotki i fanowskie domysły. Projekt samodzielnych przygód bohatera przechodził z rąk do rąk, aż wydawać by się mogło, że gdzieś przepadł, a sam Miller rzekomo zrezygnował z udziału w uniwersum.

Jeżeli wierzyć We Got This Covered Warner Bros. ma jednak plan B względem postaci i nie zamierza usunąć wizerunku Ezry jako Barry’ego Allena, lecz na miejsce obecnego Flasha pragnie wprowadzić jego następcę, Wally’ego Westa. Jednak to niepewna pogłoska, a nawet jeśli, to wciąż jest to ewentualny plan, nie zaś ustalone już działanie.

W marcu pojawiła się niezbyt optymistyczna informacja, że wizja reżyserów „The Flash” Jonathana Goldsteina i Johna Daleya nie spodobała się Millerowi tak bardzo, że razem z Grantem Morrisonem napisał scenariusz, pochlebnie przyjęty przez Warner Bros., ale dla nich mniej atrakcyjny niż koncepcja Goldsteina i Daleya.

Co ciekawe, na Variety pojawił się wpis o pogodzeniu się Millera z reżyserami. Tyle tylko że nie wiadomo, jak owa ugoda wygląda, czy zrezygnowano z pomysłu Goldsteina i Daleya, czy jednak aktor pogodził się z ich wizją.


Źródło: wegotthiscovered.com/variety.com