Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ezra Miller zrezygnował z DCEU?

Najnowsze wieści z Kinowego Uniwersum DC nie napawają optymizmem. Podobno z roli Barry’ego Allena – najszybszego człowieka na Ziemi w widowisku „The Flash” zrezygnował Ezra Miller. Z nieoficjalnych informacji wynika, że aktor miał dość oczekiwania i walki o projekt, który był ciągle opóźniany przez Warner Bros i DC Films. Istotne były również różnice w podejściu aktora i scenarzystów do koncepcji całego widowiska.

Jak podaje serwis We Got This Covered, konflikt między Millerem a producentami i reżyserskim duetem (John Francis Daley i Jonathan Goldstein) rozpoczął się jeszcze w styczniu 2018 roku. Daley i Goldstein są specami od komedii (m.in. „Wieczór gier” czy „W nowym zwierciadle: Wakacje”) i w takim tonie chcieli zrealizować komiksowe widowisko. Aktor chciał jednak by „The Flash” miał nieco poważniejszy ton i nieco mroczniejszym przesłaniu. Ezra Miller, po konsultacjach z wytwórnią, zdecydował się napisać własny scenariusz, a w pracy nad tekstem pomógł mu legendarny autor komiksów Grant Morrison.

Niestety skrypt aktora ostatecznie nie przypadł Warner Bros. do gustu. Miller zdecydował się więc opuścić cały projekt i teraz wytwórnia ma rozpocząć poszukiwania nowego aktora, który zagra najszybszego superbohatera.

Kogo widzielibyście na miejscu Ezry Millera?