Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fanowski zwiastun Powrotu do przyszłości 4

 

Poniżej możecie obejrzeć dzieło jednego z zagorzałych fanów sagi „Powrotu do Przyszłości”. Zmontował on zwiastun potencjalnej czwartej części, używając do tego różnych fragmentów ról Michaela J. Foxa i Christophera Lloyda jako Marty’ego McFly’a i Doktora Browna, a także z materiałów zebranych przez ostatnie 10 lat – przydały się do tego reklamy Toyoty, Lego Dimensions, Garbarino i show Jimmy’ego Kimmela.

Jeden z autorów scenariusza „Powrotu do Przeszłości” Bob Gale ujawnił ostatnio, że Universal byłoby zachwycone kolejnym filmem z sagi. Zarówno Gale, jak i reżyser Robert Zemeckis oświadczyli jednak, że nie są zainteresowani. W skutek tego, nie przewiduje się żadnego filmu, mogącego być kolejną odsłoną sagi.

Zwiastuny fanowskie to w sumie nic nowego, ale z czasem stają się coraz lepsze. Jeżeli dodać do nich kultową franczyzę, jaką jest niewątpliwie „Powrót do przeszłości”, uzyskujemy przepis na ponad milion wyświetleń na YouTube.

Trylogia „Powrót do Przeszłości” to jedna z ulubionych franczyz w historii Hollywood, która zarobiła prawie miliard dolarów na świecie.