Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fantastic Beasts z nowymi spotami

 

Warner Bros. Pictures udostępnił w sieci kilka nowych klipów promujących „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Premiera magicznego widowiska już w ten weekend!

Spin-off przygód Harrego Pottera, na który czekają widzowie na całym świecie, trafi do kin już w najbliższy piątek, a poniżej prezentujemy oficjalny opis produkcji:

Akcja filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

W Scamandera wcieli się Eddie Redmayne, a w pozostałych rolach zobaczymy Ezrę Millera, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dana Foglera, Colina Farrella, Samanthę Morton, Rona Perlmana, Jona Voighta, Carmen Ejogo i Gemmę Chan.

Reżyserią widowiska fantasy zajmuje się David Yates, który odpowiada za cztery ostatnie filmy o przygodach Harry’ego Pottera. Scenariusz produkcji stworzyła sama J.K. Rowling.