Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fantastyczne wiadomości o kolejnych epizodach Star Wars!

„Przebudzenie Mocy” wciąż bije rekordy w kasach biletowych, a twórcy sagi już myślą o losach kolejnych filmów. Pojawia się problem znalezienia nowych rozwiązań i technologii, aby stworzyć arcydzieło, ale nadal pozostać wiernym duchowi sagi. Rian Johnson chce, aby „Episode VIII” był bardziej mroczny i duchowy, natomiast pomysł Colina Trevorrowa na „Episode IX” jest po prostu nie z tej ziemi!

Okazuje się, że reżyser chce kręcić film w przestrzeni kosmicznej!

Film ma tendencję przypominania nam naszej przeszłości, najwspanialszych wspomnień z naszego dzieciństwa, sposobu, w jaki wtedy oglądaliśmy filmy. Zadałem sobie pytanie, „Czy to możliwe, żebyśmy nakręcili film IMAX w przestrzeni kosmicznej dla Gwiezdnych Wojen?” i wciąż nie znajduję na to odpowiedzi. – zdradził Trevorrow.

Taka wizja korci z pewnością nie jednego reżysera czy producentów, ale zawsze wszystko sprowadza się do post-produkcji i efektów specjalnych. W dzisiejszych czasach technologia daje nam spore pole do popisu. Myślicie, że Trevorrow faktycznie uda się w przestrzeń, aby wyreżyserować 9 epizod?