Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fantastyczne Zwierzęta 3. pojawią się z opóźnieniem

Media obiegła informacja o tym, że wytwórnia Warner Bros ma zamiar zmienić podejście do kolejnego widowiska rozgrywającego się w świecie Harry’ego Pottera od J.K. Rowling. Premiera „Fantastycznych Zwierząt 3” została przesunięta.

Wieściami ze światem podzielił się serwis Deadline. Prace na planie 3. części „Fantastycznych Zwierząt” rozpoczną się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Pierwotnie zakładano, że ekipa filmowa rozpocznie zdjęcia w lipcu, ale dziś wiemy, że nastąpi to najwcześniej jesienią tego roku. Wytwórnia poinformowała o zmianach w grafiku wszystkich aktorów zaangażowanych w produkcję, by odpowiednio zagospodarowali czas w swoich terminarzach.

Warner Bros. nie zamierza już naciskać na twórców, by wyrobili się z realizacją filmów we wcześniej ustalonych terminach premier. Wytwórnia postanowiła przyłożyć się do każdego filmu już od fazy przygotowań, by wszystkie elementy były dopracowane i by nie trzeba było realizować zdjęć pod presją czasu, na szybko, tak jak to bywało w ostatnich latach.

Z tego wynika, że kontynuacja przygód Newta Scamandera i jego przyjaciół pojawi się w kinach później niż w listopadzie 2020 roku, jak pierwotnie zakładano.